Blog > Sosyal Tesislerde Düğün Organizasyonu

Sosyal Tesislerde Düğün Organizasyonu

Yeni evlenecek çiftlerin tercih ettikleri düğün mekanları, düğün salonları, otellerin balo ve organizasyon salonları, kır düğünleri, restaurantlar ve sosyal tesisler olarak seçeneklendirilebilir.

Bu seçeneklerden birisi olan sosyal tesislerde düğün organizasyonu, bir çok açıdan avantajlıdır. Zira bu tesisler genel itibari ile bulundukları ilin ilçe yada büyükşehir belediyeleri tarafından işletilmektedirler. Bu açıdan değerlendirildiğinde, bir çok avantajı çok daha uygun fiyata alabilmeniz ve daha uygun fiyatlarla düğününüzü muhteşem bir şekilde yapabilmeniz mümkün olabilmektedir.

Sosyal tesisler İstanbul da genel olarak deniz kenarında, şehrin en güzel bölgelerinde, ormanlık bölgelerin içerisinde, şehri en iyi açıdan gören bir manzaraya sahip ortamlarda veya tarihi mekanlarda konumlandırılmış durumdadır. Bu açıdan baktığınızda tercih seçeneğiniz oldukça fazladır. Örneğin düğününüzü tarihi bir atmosferde ama bir sosyal tesiste gerçekleştirebilir, tarih kokan bir salonda muhteşem bir düğün organize edebilirsiniz. Misafirleriniz tarihi mekan içerisinde, profesyonel bir ekibin hizmet edeceği bir düğün geçirebilir veya açık havada ve bir orman – bahçe konseptinde, zarafetle süslenmiş ve masa ve sandalyelerin bulunduğu, her tarafın harika bir şekilde balonlar, konfetiler ile süslendiği bir ortamda unutamayacakları bir düğün geçirebilirler.

Sosyal tesislerde yapılacak bir düğünde sunulacak hizmetler oldukça çeşitli olacaktır. Misafirleriniz için farklı konseptlerde düğün yemeği veya kokteyl sunabilirsiniz. Sine vizyon gösterisi ile daha önce ölümsüzleştirdiğiniz ve müstakbel eşiniz ile geçirmiş olduğunuz ve resimlediğiniz anları ziyaretçilerinize izletebilirsiniz.

Deniz kenarında yada boğazın harika manzarasında muhteşem bir düğün gerçekleştirebileceğiniz gibi, harika bir İstanbul manzarası ile şehre tepeden bakabilir, saraylı düğünü gibi bir düğün ile dillere destan bir geceyi eşinize ve sevdiklerinize sunabilirsiniz. Hiçbir zaman unutulmayacak bir gün bu seçeneklerle hiç zor olmayacaktır.

Sosyal tesisler sizlere sunabilecekleri havuz, manzara, deniz, doğa ve boğaz manzarası konseptleri ile en iyi seçeneğiniz olacaktır. Üstelik tüm bunları şehrin gürültüsünden uzak ve minimum bütçe ile size sunacaklardır.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git