Damatlık

Düğün öncesinde erkeklerin en az bayanlar kadar hassasiyet gösterdiği noktalardan bir tanesi olan damatlık seçimi oldukça önemli etmenlerdendir. Sevdiklerinizin, arkadaşlarınızın, dostlarınızın yanınızda olacağı o özel gecede en güzel damatlığı seçmeniz gecenin konuşulan erkeği olmanıza yetecektir.

 Damatlıklar da her ne kadar farklı renkler tercih edilse de yine en güzel renk seçimi siyahtan yana olacaktır. Siyah renginin asaletinin damatlık ile birleşmesi sonucu ortaya harika bir görünüm çıkmakta. Düğün gecesinde giyilen damatlıkların en güzel tarafı ise; çok iddialı bir model tercih etmediyseniz; düğün sonrasında da giyebilecek olmanız.  Çiftlerin bu özel gününde erkeğin en güzel damatlık modelini tercih etmesi oldukça yerinde olacaktır.

 Son yıllarda smokinlere olan ilginin artması ile beraber damatlık olarak tercih edilen şık görünümlü takım elbiseler beklentileri karşılar nitelikte. Erkeklerin çok fazla aksesuar kullanmadıkları bilinmektedir. Ancak; yerinde ve uygun olarak seçilecek bir takım aksesuarlar ile damatlığınızın daha güzel görünmesini sağlayabilir, gecenin konuşulan erkeği olursunuz. Damatlık için kol düğmesi, saat gibi aksesuarlar ile oldukça çekici görünebilirsiniz.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git