Smokin Modelleri

Smokin modelleri, bu sezon smokin modellerinde renk olarak siyah renk yine damgasını vuracak nitelikteki modeller göz kamaştıracaktır. Düğünlerin ve önemli davetlerin beyler için vazgeçilmez kıyafeti olarak bilinen smokin takımlardaki çizgiler tüm asilliğini korurken, kumaşların dokusu da sizi rahat ettirecek konumdadır. Özel davetlerde veya kendi düğününüzde giyeceğiniz damatlıklar artık eskisi gibi tek düze modellerden oluşmamaktadır. Beylerinde bu sezon seçim konusunda kolay karar veremeyecek gibiler. Birbirinden şık smokin modelleri seçim esnasında beyleri zorlayacaktır.

Smokin modellerin her zamanki rengi olan siyah, her dönem olduğu gibi bu sezonda kendi yerini koruyacak ve vitrinlerde yerini alacaktır. Smokin seçimi oldukça önemli bir seçimdir. Çünkü sevdikleriniz ile birlikte bulunacağınız ve özel dostlarınız ile paylaşacağınız davetlerde şık olmak istersiniz. Bu bakımdan bayanlar kadar zorlanmasanız bile, smokin seçerken bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle eşinizin kıyafeti ile uyumlu bir smokin giymeniz sizi ortamda eşiniz ile bir bütün olarak gösterecektir. Smokin takımınızı tamamlayacak olan papyonun büyüklüğü de ve şeklide çok önemlidir. Bir başka detay ise belinize bağlayacağınız ve smokin takımının olmazsa olmazı bel kemerinizin kumaşı veya şeklide kıyafetinizle bir bütün oluşturmasını sağlamalıdır. Üzerinize tam oturacak smokin modeli ile geceye damganızı vurabilirsiniz. Bedeninize göre giymiş olduğunuz takımın rahat ve kullanışlı olmasına da dikkat etmelisiniz. Kumaşların dokusu, kıyafetin çizgisi ve dikim gibi önemli detaylara da dikkat ederseniz, uzun yıllar kullanacağınız bir smokine sahip olabilirsiniz. Normal takım aksine smokin takımlar sadece özel günler için tasarlanmış modellerdir ve sadece özel insanların giyebileceği nitelikteki modelleri artık kendi üstünüzde denemelisiniz.

Smokin modelleri bu yıl özel davetlerde, toplantılarda veya düğününüzde gönül rahatlığı ile giyebileceğiniz türdeki göz alıcı modelleri ile vitrinler de yerini almıştır.

Smokin Modelleri Resim 1
Smokin Modelleri Resim 2
Smokin Modelleri Resim 3
Smokin Modelleri Resim 4
Smokin Modelleri Resim 5
Smokin Modelleri Resim 6
Smokin Modelleri Resim 7
Smokin Modelleri Resim 8
Smokin Modelleri Resim 9
Smokin Modelleri Resim 10
Smokin Modelleri Resim 12
Smokin Modelleri Resim 13
Smokin Modelleri Resim 14
Smokin Modelleri Resim 15
Smokin Modelleri Resim 16
Smokin Modelleri Resim 17
Smokin Modelleri Resim 18
Smokin Modelleri Resim 19
Smokin Modelleri Resim 20
Smokin Modelleri Resim 21
Smokin Modelleri Resim 22
Smokin Modelleri Resim 23
Smokin Modelleri Resim 24
Smokin Modelleri Resim 25
Smokin Modelleri Resim 26
Smokin Modelleri Resim 27
Smokin Modelleri Resim 28
Smokin Modelleri Resim 29
Smokin Modelleri Resim 30
Smokin Modelleri Resim 31
Smokin Modelleri Resim 32
Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git