Duvak Modelleri

Gelinliğin vazgeçilmez aksesuarları arasında bulunan duvaklar pek çok bayanın bu özel gününde kullanmış olduğu aksesuarlardandır. Firmaların sunmuş olduğu kreatif çözümler ile eskiden sıradan bir görünümde olan duvak modelleri şimdilerde yerini şık, zarif bir görünüme bırakmış. Gelinliğin ayakkabı, duvak, gelin çiçeği ile tamamen bir bütün oluşturduğu düşünüldüğünde duvaksız olmayacağı göz önüne alınabilir.

 Duvak modelleri arasında sade modeller hakim görünmekte. İhtiyaç ve beklentileri karşılayabilmek adına sıradanlıktan sıyrılmış, iddialı duvak modelleri de sunulmaktadır. Bunlar arasından kişisel zevklerinize ve kriterlerinize uygun modelleri seçebilir, özel gününüzde eşsiz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 Duvak faktörü her ne kadar ikinci plana atılsa da gelinin en çok dikkat çeken saç bölgesinde olduğundan önem verilmesi gereken unsurlardandır. Duvak modelleri arasından seçim yaparken; yüz tipinize uygun modelleri tercih etmeniz de oldukça önemlidir. Gelin başı modelleri uygulamalarında anlamlı ve gizemli bir aksesuar olan duvakların seçiminin iyi yapılması gerekiyor. 2013 yılının moda trendleri arasında yere kadar uzanan duvak modelleri bulunmakta. Son moda trendlerini takip ettiğinizde sizlerde güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git