Tesettürlü Duvak Modelleri

Tesettürlü bayanlar için özel olarak hazırlanmış olan tesettürlü duvak modellerinin normal modellerden geri kalır yanının olmadığını söyleyebiliriz. En az açık bayanlara sunulan duvak modelleri kadar güzel bir görünüme sahip olan tesettürlü modeller gerçek anlamda ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak nitelikte. Gelinliğin olmazsa olmazları arasında bulunan gelin duvaklarını yüz tipinize uygun seçmeniz gerekmekte.

Sizler için oldukça özel olan gününüzde  bu konudaki ihtiyacınızı karşılamak istiyorsunuz fakat; kapalı bir bayan olduğunuz için bu konuda hassasiyetleriniz bulunmuyor. Firmaların sunmuş olduğu ürünler sayesinde sizler de en güzel duvak modelleri arasından seçiminizi yapabilecek, düğününüzde göz dolduracaksınız.

2013 yılında en çok tercih edilen duvak modeli arkadan yere kadar uzanan gösterişli bir model olmuştur. Genel olarak tercih edilen sade, göz yormayan modellerden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Bu konuda bizimle aynı fikirde değilseniz taşlarla süslenmiş, ağır desen ve dokulara sahip tesettürlü duvak modelleri de bulunmakta. Bunlar arasından seçiminizi yaparak, sizler için en uygun duvak modelini belirleyebilirsiniz.

Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 1
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 2
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 3
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 4
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 5
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 6
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 7
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 8
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 9
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 10
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 11
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 12
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 13
Tesettürlü Duvak Modelleri Resim 14
Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git