Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinliğin altına giyilebilecek güzel bir gelin ayakkabısı görsel anlamda memnun edici görünümler oluşturacaktır. Bayan ayakkabılarının oldukça geniş bir model çeşitliliği olması bayanları bu anlamda memnun etmektedir. Farklı renk ve desenlerde kullanıma sunulan ayakkabıların her anlamda ihtiyaç ve beklentileri fazlasıyla karşılaması pek çok bayanın da dilekleri arasındadır.

 Gelin ayakkabısının gelinliğin altına uyum sağlayacak, şık bir görünümde hazırlanmış olması bu özel gecede kendilerini iyi hissetmelerini sağlamaktadır. Bayanların hayatları boyunca en çok hayalini kurdukları şeyin düğün olduğu düşünüldüğünde evlilik öncesindeki hazırlıklarında oldukça sabırsız oldukları görülebilir.

 Sizler için en uygun gelin ayakkabısı bu özel gün de ayaklarınızı rahat ettirecek, aynı zamanda görsel açıdan da şık bir görünüme kavuşturacak ayakkabı modeli olacaktır. Düğün, nişan gibi özel gün ve gecelerde gelin ayakkabısı seçiminizi iyi yapmalı, bu anlamda kendinize yakıştırmalısınız. Gelinliğin altına en çok tercih edilen ayakkabı renklerinden bir tanesi; beyaz olmaktadır. Beyaz rengin yanı sıra; gül kurusu, krem rengi, açık mavi, açık pembe gibi renk tonları da uygun olacaktır.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git