Gelinlik

Evlenecek bayanların mutluluğa yelken açtığı gecede giydikleri kıyafet olarak adlandırılan gelinlik sadece bir elbise olmanın çok daha ötesindedir. İlerleyen yıllarda bakılıp, güzel anların hatırlanmasına vesile olan gelinliklerin bayanlar için oldukça önemli bir konumda oldukları bilinmektedir. Saflığın, temizliğin sembolik anlam taşıdığı gelinlikler her geçen gün çeşitlenerek bayanlara sunulmaktadır.

 Gelinlik seçiminde bayanların yaygın olarak tercih ettikleri rengin beyaz olduğunu görebilmekteyiz. Düğün öncesi hazırlık aşamasında bayanların en çok dikkat ettikleri konu; gelinlik seçimidir. Her kadın yaratılışı gereği değer görmek, eşsiz olmak ister. Düğün aşamasında misafirlerinizin gözlerinin üzerinde olması onlar için oldukça önemlidir.

 Gelinlik seçiminde hassas davranan bayanların çoğu en son trendleri takip ederek, sıradan gelinlik modellerinden farklı olan modelleri tercih etmektedir. Firmaların bu alanda sunmuş oldukları hizmetler ile farklı renk ve modellerde yüzlerce gelinlik modeli hazırlanmaktadır. Günümüzde farklı renklerde dahi; gelinlik modelleri tercih edilebilmekte. Özel işlemeli, gelişmiş dikiş teknikleri ile hazırlanan iddialı gelinlik modellerine olan ilgi son yıllarda artmaya devam etmekte.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git