Hakkımızda

Dugunmodasi.com sizin taleplerinizi tek bir çatı altında sunuyor!

Düğünler kadınların vazgeçilmezidir. Ülkemizde de çiftler evlilikleri düğün yaparak kutlamayı seçiyor. Geleneksel değerlerinde yüksek olduğu ülkemizde bu mutlu günde uzunca süren kutlamalar görülmektedir. Harcamalar sadece düğünle kalmamaktadır. Evden koltuk takımına, mutfak gereçlerinden takılara kadar pek çok ürün çiftlerin satın alma listesine giriyor. Organizyon şirketlerinden gelinlikçisine, davetiyecisinden pastacısına, kuaföründen düğün salonlarına kadar bir çok firma düğün sektöründen beslenmektedir. Yapılan araştırmalara göre dünyanın en çok düğün yapılan şehri 166 bin düğünle istanbul oldu. ABD’nin Las Vegas şehri 114 bin düğünle 2. Sırada yer aldı. Türkiye’de yılda yaklaşık olarak 600 bin çift evlenmektedir. Türkiye'deki evlenme yaşı ise kadınlarda 24 ü bulurken erkeklerde 27 olduğu görüldü.

Düğün çiçekleri düğünlerin vazgeçilmezi olmuştur. Çiftlerin bütçesinde önemli bir yer tutmaktadır. Interflora çiçekçiler derneği ise bu yıl düğünlerde turuncu renklerin tercih edildiğini çiftlerin ise ortanca çiçek türüne rağbet gösterdiğini söylemektedir. Ortalama çiçek dekor bütçesi 15 bin lirayı bulurken bu rakam salon ve organizasyona göre değişmektedir.

Çiftler düğün gibi bir organizasyon yapmak istediklerinde teklif almadan satın alma yapamıyor. Bunun yanında düğün organizasyonu için ihtiyaçlarını sağlayabilmek ve tedarikçi iletişim bilgilerine ulaşmak onlar için büyük bir sorun haline geliyor. İnternet bu anlamdaki ihtiyacı sağlayan en büyük hizmet. Düğün modası sitemiz aracılığı ile ise sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız onlara sağladığımız hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabiliyor. Davetiyecisinden gelinlikçisine, düğün pastasından organizasyon firmasına kadar düğün sektörü içinde olan yüzlerce firmayı dugunmodasi.com sitesinde bulabilirsiniz.

İster gelinlikçi olun, ister de organizasyon firması. Daha fazla zaman kaybetmeden dugunmodasi.com sitemizde sizde yerinizi alın!
Yukarı Git