Nişanlık & Abiye

Birbirlerini seven, birbirlerinden hoşlanan çiftlerin evlenmeleri adına atılan ilk adımın nişan olduğunu pek çoğumuz bilmekteyiz. Nişan, yüzük ve karşılıklı olarak sözlerin aileler tarafından birbirlerine verilmesi ile başlayan evlilik süreci oldukça yorucu bir aşamadır. Nişan hazırlığı aşamasında tercih edilecek bayan kıyafetine de nişanlık veya abiye adı verilmektedir. Bayanların güzel kıyafetlerin seçiminde ne derece başarılı olduklarını bilmeyen yoktur.

 Kendileri için oldukça özel bir gün olan nişan gününde güzel bir nişanlık yada abiye seçimi onlar için vazgeçilmez unsurlardandır. Renk, model, desen olarak kişinin kendi tercihlerine dayanan kıyafet seçimi oldukça önemli aşamalardandır. Her kadının yaratılışı gereği kendini prenses gibi hissetme arzusu özel günün de onu şık bir görünüme kavuşturmaktadır.

 Çiftlerin kendi aralarındaki duygusal bağı aile bireylerine de gösterdikleri gün de giyilen nişanlık elbisesi seçimi bayanlar için fazlasıyla önemli bir konudur. Nişan davetinizde giyeceğiniz kıyafetlerin aşırı derece allı pullu, dekolteli tasarımlardan uzak durmanız önerilmektedir. Evlenme aşamasında olan çiftler için en özel günlerden bir tanesi olan nişan davetinizde en özel siz olmalısınız.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git