2012 Nişanlık Modelleri

2012 Nişanlık Modelleri, bu sezon düğüm öncesi en önemli merasim olarak kabul edilen nişan törenlerinde gelin adayımız olacak genç kızın en öneli ve dikkat ettiği kıyafet nişanda giyeceği kıyafettir. Herkesin gözlerinin üzerinizde olacağını düşünürsek, elbisenizin de hem sezonun modasına uygun olmalı hem de bedeninize yakışacak modelde olmalıdır. Buların yanı sıra kıyafeti taşıyacağınız yere de uygun olması çok önemlidir. Aile içi yapılacak olan merasimler için farklı, aile ve dostlarınızın da bulunacağı farklı bir mekânda yapılacak olan nişanınız için daha farklı bir nişanlık elbisesi seçmeniz ve almanız gerekmektedir.

2012 Nişanlık Modelleri bu sezon genellikle şık ve modern çizgileri ile oldukça göz alıcı durumda olacaktır. Özellikle genç gelin adayların tercih ettiği nişanlık abiye modellerin straples şeklinde ve balık eteklerin oluşturduğu elbiseden oluşacaktır. 2012 yılındaki abiyelerde oldukça fazla görebileceğimiz balık modellerin renkleri ise, mor ve pembe tonları arasında olacaktı. Fakat siyahın asilliği her zamanki gibi kendi yerini koruyacak konumdadır. Fakat özellikle merasimlerin yaz aylarında yapılması nedeniyle bu sezon nişanlık elbiselerin modellerinde açık renkler görmemiz mümkündür. Tasarımcılar bu sezon sizin için harekete geçtiler bile, farklı modeller vitrinleri süslemeye başladı. Abiye kıyafetlerinizi tamamlayacak olan yan aksesuarlarınızın da uyumlu olması kıyafetinizi daha çok ortaya çıkartacak ve sizi özel kılacaktır. Ayakkabı modelinizin, renginin ve rahatlığının olması sorunsuz bir geceyi yaşamanıza sebep olacaktır. Takılarınızın şıklığı ile elbiselerinizde uyumlu olması gerekmektedir.

2012 nişanlık modellerinde hu sezon balık elbiselerin yanı sıra şifon ve hafif kumaştan oluşan modellerde de görmemiz mümkün olacaktır. Özellikle balık elbiseler tercih edilirken, kısa abiye elbiselerde vitrinlerde yerini alacaktır. Bu özel gününüzde hem modadan geri kalmayı hem de şıklığınızı koruyun

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git