Balık Abiye Modelleri

Balık abiye modellerin şıklığı bu sezon çok konuşulacağa benziyor. Abiyeler bayanların özel günlerde, davetlerde, en yakınınızın düğününde ve aile toplantılarında giydiğiniz özel kıyafetlerinizdir. Bilindiği gibi bu özel kıyafetler her zaman alınmadığı gibi her yerde de giyilmez. Sadece sizin için özel sayılabilecek ve sevdikleriniz ile dostlarınızın bir arada bulunacağı özel toplantılarda her bayan şık olmak ister ve o yıl ki modellerde bir elbiseyi giymek ister.

Balık abiye modelleri, bu sezon abiye elbiselerde genellikle uzun balık modeller tasarımcılar tarafından vitrinleri süslemeye başladı bile. Özellikle yaz aylarında yapılan düğünlerin yanı sıra farklı davetlerde boy göstermek isteyen bayanların en çok tercih ettiği abiye modellerin arasında balık elbiseler tercih edilecek. Elbiselerinizi tamamlayacak ve uyumlu olacak bir takım detaylara da dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayakkabıların uyumu, saçınızın şekli, aksesuarlarınızın renk ve görselliği gibi detaylar hem abiye elbisenizi ön plana çıkartacak hem de siz herkesten farklı bir şıklık katacaktır. Özellikle genç bayanların yani vücuduna güvenen, kalem gibi bacaklara sahip bayanların en çok tercih edecekleri modeller bu sezona damgasını vuracaktır. Şık olmak her bayanın istediği bir özelliktir. Hele ki en yakınınız bir düğünü ise, belki de haftalar öncesinde başlayacak olan bu hazırlıkların tek nedeni de şık olmak değimlidir. Fakat şık olmak sadece üzerinize ne yakışacağını bulmak değil o sezonun trendi olan modelleri taşımak da önemlidir. Modanın gerisinde kalmadan şık olmayı becerebilen genç bayanlar bu sezon bakışları üzerinde toplayacağa benziyor.

Balık abiye modellerin bu yıl moda olması, özellikle genç ve uzun boylu bayanları memnun edeceğe benziyordur. Balık modellerde ki elbiselerin zarifliği göz kamaştıracak şekilde şık olmanızı sağlayacak geceye damganızı vuracaktır.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git