Mini Abiye Modelleri

Mini abiye modellerde bu sezon genlikle davetler mini elbiselerin kabarık modelleri ila karışılacağız. Davetlerde veya düğünlerde genç kızların, gelin kardeşi gibi çok yakınları da düğün öncesi tatlı bir telaşa kapılırlar ve haftalar öncesi hazırlıklara başlarlar. Özellikle kıyafet konusunda her zaman bir kararsızlık oluşur genç bayanlarda bu yıl ki abiyeler tam da genç kızları memnun edecek tarzda, düğünlerin yaz aylarında daha çok denk gelmesi nedeniyle kıyafetlerde mevsimlere göre farklılık göstermektedir. Fakat bu sezon genellikle abiyeler de mini elbiseleri kabarık modelleri ile göreceğiz.

Mini abiye modeller bu sezon kırmızı tonlarda olmakla birlikte mini modelleri ile çok moda olacak ve genç bayanlar tarafından tercih edilecektir. Üstü straplez altı mini ve kabarık olan abiye elbiseler göz kamaştıracak şıklıkta olacaklar. Özellikle davetlerde boy gösteren genç bayanların fiziklerini yaz aylarında ön planda olacak bacak dekoltesini de bu elbiseler sayesinde görebilmemiz mümkün olacaktır. Yaz aylarının sıcaklığı ve akşam yapılan davetlerde ki hafif sıcak rüzgarın esintisini tadabileceğiniz, açık alanlarda ki merasim yerine en uygun olacak abiye modeli seçiminde bazı detaylara dikkat etmeniz gerekmektedir. Abiye elbiselerinizde dikkat edeceğiniz en önemli detaylar ise, elbisenin üzerine işlenmiş ta veya süslemelerdir. Bu süslemelerin elbiseyle uyumlu olması elbiseyi de şık gösterecektir. Özel günlerinizde giyeceğiniz abiye elbisenizi tamamlamak için ayakkabı çanta gibi yan aksesuarlarında tam ve uyumlu renklerde olması gerekmektedir. Saçınıza vereceğiniz şekilden tutun yapacağınız makyaja kadar her detayın elbiseniz için ne kadar önemli bir detay olduğunu unutmayınız.

Mini abiye modellerde bu sezon genç bayanları özel günlerde rahat giyebilecekleri mini modellerin yanı sıra şifon elbiselerde çok moda olacaktır. Mini elbiselerin kumaşları genellikle saten kumaş şeklinde olacaktır.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git