Prenses Nişanlık ve Abiye Modelleri

Prenses abiye modellerde bu sezon farklı modeller bizi şaşırtmaya devam edecektir. Özel günlerimiz diye tabir ettiğimiz ve bu günlerde şıklığın ön planda tutulduğu düğünlerimiz, özel davetlerimiz ve aile toplantılarımızda üzerimize giyeceğimiz abiye kıyafetler adeta sizi prenses gibi gösterecektir. Mavi renklerin her tonunu abiye elbiselerde sık sık rastlayacağımız bu sezonda pudra pembesini de abiye kıyafetlerde görmemiz mümkün olacaktır. Özenli olan ne istediğiniz ve nasıl bir abiye kıyafeti üzerinizde taşıyacağınızdır.

Prenses abiye modellerin şıklığı göz kamaştıracak kadar şık olacaktır. Özellikle yaz aylarında davetlerin ve düğünlerin başlamasıyla kıyafetlerde vitrinlerde yerlerini almaya başlayacaklardır. Haziran ayında daha yoğun bir sezona girildiğinden bu aylarda kıyafetlere daha fazla rağbet olacaktır. Bir bayanın dolabında abiye kıyafet olmazsa olmazlarındandır, her bayanın muhakkak özel günlerde giyebileceği çok şık bir abiye elbisesi olması gerekmektedir. Abiye elbiselerin bu sezon prenses elbisesi şeklinde olabileceğini de söylemeden geçemeyeceğiz. Prenses abiye elbiseleri tamamlayan saç tokaları ve taşlı ayakkabılarda adeta prenses gibi olmanızı sağlayacaktır. Takılarınızın uyumu elbiseyle aynı orantıda olması da önemli bir noktadır. Abiye kıyafetlerinizi satın alırken bu yıl ki modellere internetten de kolaylıkla bakmanız karar aşamasında size oldukça yardımcı olacaktır. Abiye elbise satan butiklerin vitrinlerinde de bu sezon genellikle prenses kıyafeti anımsatacak abiye elbiseleri göreceksiniz. Mavi ve pudra pembelerin her tonunu görebileceğimiz elbiseleri prenses modelleri özellikle, genç bayanları kendine hayran bırakacak durumda olacaktır. Fakat genç bayanlar prenses görünümlü elbiselerin pembe renkli ve taşlı olanları daha çok ilgi göstereceğe benziyor.

Prenses abiye modelinizi seçerken her detaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Straplez modellerin oluşturduğu abiye kıyafetlerin üzerine işlenmiş taşların veya payetlerin uyumlu olması da oldukça önemli bir detaydır.

Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git