Uzun Abiye Modelleri

Uzun abiye modeller genellikle göğüsten oturtmalı ve aşağıya kadar bol bir şekilde inen elbiselerden oluşmaktadır. Şifon kumaşın çok fazla tercih edilen abiye elbiselerde şıklık ön planda tutulurken rahatlıkta dikkat edilen bir detay olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle bayanların eskiye nazaran abiye kıyafetlerde artık rahatlığa önem verdiği dikkat edilmeye başlanmıştır. Özel günlerde giydiğimiz veya sevdiğimiz bir kişinin düğününde giydiğimiz elbiselerin tümü abiye olarak adlandırılır, abiye elbise dendiği zaman akla her zaman uzun elbiseler gelmiştir. Fakat son yıllarda uzun elbiselerin yanı sıra kısa yani mini diye adlandırdığımız elbiselerde abiye elbise olarak tasarlanmaktadır.

Uzun abiye elbiselerin genellikle ayak bileğini kapatacak tarzda olması önemli bir unsurdur. Bu elbiselerin üst kısımları genellikle alt tarafının aksine daha açık olması elbiseyi şık bir konuma sokmaktadır abiye elbiselerin olmazsa olmazı dekolte diye adlandırdığımız şekilli abiye kıyafetler  genç bayanlar tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Abiye elbisenizin uzun olması ayakkabı detayının önemsiz olduğu anlamına gelmemektedir. Bir kadın öncelikle kendisi için şık olmalıdır ki mutlu olabilsin. O yüzden ayakkabım nasıl olsa görünmez diye bu detayı sakın atlamayın. Uzun abiye elbisenizle en uyumlu olabilecek ayakkabıyı seçerek güzel bir görünüm ortaya sergilemeniz çok önemlidir. Bu yüzden özel günlerde gözlerin sizin üzerinizde olacağı düşünülerek en şık görüntüsüyle geceye damganızı vurmanız olası bir durumdur. Takılarınız göstereceğiniz ilgide elbiseleriniz ile aynı uyumda olması gerekmektedir. Saçınıza vereceğiniz şekil ise, yine elbisenizin görüntüsünü daha güzel görünmesini sağlayacak tarzda olmalıdır.

Uzun abiye elbiseler de bu sezon cıvıl cıvıl renkler vitrinleri süslerken siyahın asilliği yine göz kamaştıracaktır. Özellikle bedenine güvenen bayanların uzun elbiselerin straplez modelleri ile göz kamaştıracak bir şıklıkta olmaları kaçınılmazdır.

Uzun Abiye Modelleri Resim 1
Uzun Abiye Modelleri Resim 2
Uzun Abiye Modelleri Resim 3
Uzun Abiye Modelleri Resim 4
Uzun Abiye Modelleri Resim 5
Uzun Abiye Modelleri Resim 6
Uzun Abiye Modelleri Resim 7
Uzun Abiye Modelleri Resim 8
Uzun Abiye Modelleri Resim 9
Uzun Abiye Modelleri Resim 10
Uzun Abiye Modelleri Resim 11
Uzun Abiye Modelleri Resim 12
Uzun Abiye Modelleri Resim 13
Uzun Abiye Modelleri Resim 14
Uzun Abiye Modelleri Resim 15
Uzun Abiye Modelleri Resim 16
Uzun Abiye Modelleri Resim 17
Uzun Abiye Modelleri Resim 18
Uzun Abiye Modelleri Resim 19
Uzun Abiye Modelleri Resim 20
Uzun Abiye Modelleri Resim 21
Uzun Abiye Modelleri Resim 22
Uzun Abiye Modelleri Resim 23
Uzun Abiye Modelleri Resim 24
Uzun Abiye Modelleri Resim 25
Uzun Abiye Modelleri Resim 26
Uzun Abiye Modelleri Resim 27
Uzun Abiye Modelleri Resim 28
Uzun Abiye Modelleri Resim 29
Uzun Abiye Modelleri Resim 30
Uzun Abiye Modelleri Resim 31
Uzun Abiye Modelleri Resim 32
Uzun Abiye Modelleri Resim 33
Uzun Abiye Modelleri Resim 34
Uzun Abiye Modelleri Resim 35
Uzun Abiye Modelleri Resim 36
Uzun Abiye Modelleri Resim 37
Uzun Abiye Modelleri Resim 38
Uzun Abiye Modelleri Resim 39
Uzun Abiye Modelleri Resim 40
Gelinlik
Gelinlik Modelleri
Damatlık Modelleri
Düğün Salonları
Yukarı Git