Kır Düğünü

Kapalı mekanlarda düğün konseptleri çok tercih edilen bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Günümüzde oldukça kalabalıklaşan şehirlerde, şehrin karmaşasından uzak ama şehre yakın, rahat ve şehrin gürültüsünden izole olmuş mekanlar elbette bulunabilmektedir. Şatafatlı ve bir o kadar da sıkıcı bir mekanda düğününüzü yapmak yerine kır düğünü ile dünya evine girebilirsiniz.

Kır düğünlerinin sağlayacağı en ciddi avantajlardan birisi de geniş ve ferah bir alanda, çiçekler ve kuş cıvıltıları arasında, en mutlu gününüzü geçirmek olacaktır. İhtiyaç halinde çadırlarla dekore edilmiş masalar, ortamın rahatlığından esinlenmiş süslemeler, balonlar ve gösterişten uzak ama muhteşem bir konsept. Taze çiçeklerle süslenmiş bir nikah masası etrafında dekore edilmiş davetli masaları ile birbirinize evet diyeceğiniz bir ortam. Leziz yemekler ve her talebe uyacak uygun menüler, geniş ve ferah bir mekan, yıllarca konuşulacak bir düğün. İçinizden bunu istediğinizi duyar gibi oluyoruz. Kır düğünü ile şatafattan ve samimiyetsizlikten uzak, sevgi dolu, rüya gibi bir mekanda evlenebilirsiniz. Kır düğünü ile yemyeşil bir bahçede, tamamen sizin zevkinize ve sadeliğinize uygun dizayn edilmiş bir konseptte, misafirlerinizi karşılayabilirsiniz. Birbirinize olan aşkınızı yemyeşil bir ortamda tekrar itiraf edebilir ve Evet diyebilirsiniz. Yeşillikler arasında ve yemyeşil bir orman manzarası ile davetlilerinize ve size ikramlarda bulunan garsonların sunduğu ikram ve içeceklerinizi bir kır düğünü ile yiyebilir ve yudumlayabilirsiniz.

Siz sadece isteklerinizi ve hayalinizi söyleyeceksiniz. Kır düğünü organizatörünüz sizin için düğününüzü en ince noktasına kadar planlayacaktır. Kır düğünü ile doğa ile iç içe, ışık şölenleri, animasyonlar,  harika bir orkestra ve müzik eşliğinde, dilerseniz canlı müzik tercihiniz ile, havai fişek gösterisi bile talep edebilirsiniz bir kır düğünü seçeneği ile.

Dilerseniz bir kır düğünü ile bir hayallerinizi biraz daha zorlayabilir, düğün alanına atla gelebilir, heyecanla kaç katlı olduğun sayamayacağınız büyüklükte bir düğün pastasını keserken güvercinlerin uçmasına şahitlik edebilirsiniz. Kır düğünleri ile masalsı bir ortamda, hayallerinizi bir ömür boyu süslemiş olan düğün gecenizi sizin ve davetlileriniz için asla unutulmayacak bir güne dönüştürebilirsiniz.