Tekne Düğünü

Denizin üzerinde muhteşem bir gece, koy mavi bir gök yüzü, size göz kırpan yıldızlar. Tatlı tatlı esen bir rüzgar yada bir meltem, gece boyunca açık hava, tamamen alışılmışın dışında ama muhteşem.. Tekne düğünü ile bu güzelliklerin tamamını doya doya yaşayabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden uzak ve doğa ile baş başa. Dört tarafımızı saran deniz, inanılmaz bir sakinlik. Bu sakinliğin ortasında sizi ve sevdiklerinizi taşıyan bir tekne ile demirlediniz. Misafirleriniz için özenle dizayn edilen masalar ve müzik.. İstediğiniz her şey eksiksiz olarak tekne düğünü ile size sunulabilir. Misafirleriniz ve bu özel gecenize şahitlik edecek dostlarınız gecenin sonuna kadar sizinle. İşi çıktı diye kimse geceden ayrılamaz yada canı sıkılan bu gecede sizi yalnız bırakamaz..

Mavinin her tarafınızı sardığı bir ortamda tekne düğününüz diğer düğünlerin hepsinden daha muhteşem olacak. Tekne, masmavi denizin ortasında sizin için süslenmiş durumda. Yanınızdan geçen tekneler ve gemiler sirenlerini sizin için çalacaklar. Bulunduğunuz mekan itibari ile 360 derece deniz ve boğaz manzarası sizi bekliyor olacak.  Üstelik gecenin ilerleyen saatlerinde sizin için düzenlenecek ışık ve lazer gösterileri için de bir sınırınız yok. Her tarafınız denizlerle çevrili ve boş. Gökyüzünde ışıkla yazılmış ve tüm davetlilerin görebileceği muhteşemlikte Benimle Evlenir misin? Yazısına davetlilerinizin eşliğinde evet diyebilmenin mutluluğunu tekne düğünü ile yaşayabilirsiniz.

Sizin için baş köşede hazırlanmış gelin ve damat masasında evet dedikten sonra, özel düğün pastanızı birlikte keserken martı sesleri ile heyecanlanabilirsiniz. Davetlileriniz boğazın tam ortasında, boğazın iki yakasını izleyerek bu mutlu gününüzü sizinle paylaşacaklar ve asla unutmayacaklar. Havai fişek gösterisi ve animasyonlarla coştukça coşacak kalbiniz kıpır kıpır olacak. Bu mutlu gecenizi kameramanlar ve fotoğrafçılar kayıt altına alacak, mutluluğunuzu ve dostlarınızın mutluluklarını ölümsüzleştirecek. Davetlilerinize deniz konseptine uygun olarak balık menüsü sunabilir ve unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz. Teknede düğün ulaşılmaz değil. Bu mutlu gününüzde, denizle iç içe teknede düğün sizler için harika bir seçenek.