Aradığınızı bulamadınız mı?

Hemen iletişim formumuzu doldurup yada telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Teslimat ve İade Şartları

MADDE-1

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
SATICI: Mustafa HAMZAOĞLU (Quine Venture Bilişim Teknolojileri)
ALICI: www.dugunmodasi.com ilgili üyesi veya üyeliksiz işlem yapan kullanıcılar

MADDE-2

İş bu sözleşmenin konusu, alıcını satıcıya ait  https://www.dugunmodasi.com sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin teslimi ve iadesi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışta konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve "cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder  https://www.dugunmodasi.com sitesinde ödeme sayfasında yer alan ön bilgilendirme ve fatura iş bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

MADDE-3

TESLİMAT ŞARTLARI

  • 1 - TESLİMAT ÜCRETLERİ
    ALICI, siparişi tamamladığı takdirde ürün ve faturaya ait teslimat ücreti SATICI tarafından karşılanır.
  • 2 - TESLİMAT SÜRESİ
    2.a - Hizmet bedelinin satıcı hesabına geçmesinden sonra en geç 3 gün içerisinde hizmet faturası hazırlanır.
    2.b -Kargoya verilen fatura için ortalama kargo süresi ise 2 gündür. Kargo tarafından yaşanacak gecikmelerde SATICI sorumlu değildir.

MADDE-4

İADE ŞARTLARI
Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız hizmetle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, kullanım ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.
Hizmetin iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde yardımcı olabilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda alınan hizmetin iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN İSTEDİKLERİMİZ

  • 1 - HİZMET KULLANIMININ 15 GÜNÜ GEÇMEMİŞ OLMASI
  • 2 - HİZMETİN FATURASI (Tüm nüshaları ile birlikte)
1 - İADE EDİLECEK HİZMET
a - İade süresini geçmiş hizmetlere ait ödemeler geri alınamaz.

2 - İADE EDİLECEK HİZMETİN FATURASI
a - İade işlemi için hizmete ait faturanın gönderilmesi gerekmektedir.
b - İade etmek istediğiniz hizmet faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

İADE İÇİN DİĞER ŞARTLAR ve İADE KARGO ÜCRETLERİ HAKKINDA
a- İade etmek istediğiniz ürün / hizmet ayıplı ise anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.
b- İade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, faturanın tarafımıza ulaştığı 2. gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-5 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

Hizmet İade Adresi: Merkez Mah. Atakan Sk. No:39/B Şişli - İSTANBUL

MADDE-5

SİPARİŞ İPTALİ
Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi aynı gün içerisinde saat 17:00 a kadar iptal ettirebilirsiniz. Saat 17:00’ı aşan iptal işlemlerinde devam eden ilk iş günü ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir.